
Szívszorító: halála után küldött ajándékot a drogtúladagolás áldozata
Fájdalom, hogy nem élte meg a nő a karácsonyt.
Áramütés végzett egy fiatal férfival takarítás közben.
A baleset egy családi ház tetején történt, ahol a mintegy 30 éves áldozat takarítás közben egy vizes létrát akart áthelyezni, ám az hozzáért egy villanyvezetékhez.
Az áramütést követően a férfi lezuhant a tetőről, és bár a helyszínre mentőhelikopter is érkezett, a mentők minden erőfeszítése ellenére a helyszínen életét vesztette.
A Tények közlése szerint az ügyben a Móri Rendőrkapitányság közigazgatási hatósági eljárást indított, hogy kivizsgálják a halálos baleset pontos körülményeit. A tragédia a hét elején történt, és felhívja a figyelmet arra, mennyire veszélyes lehet a háztetőn végzett munka – különösen, ha elektromos vezetékek is a közelben vannak.

Fájdalom, hogy nem élte meg a nő a karácsonyt.

Letartóztatták a kristállyal kereskedő dílert.

Szédítően vezetett a drogos ámukfotó.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.