
Ezt gondolja az új pápáról, XIV. Leóról a szeged-csanádi püspök
Kis-Rigó László máris nyilatkozott.
„Mi vagyunk Európa pártja, mi vagyunk a jogállamiság pártja...”
Az Európai Néppárt vezetője, Magyar Péter főnöke vallomást tett: Manfred Weber nyíltan kiállt Ukrajna mellett. Egy brüsszeli sajtótájékoztatón kérdésre válaszolva azt mondta: az, hogy az arcuk szerepel az óriásplakátokon, annak a jele, hogy jó munkát végeznek.
Már egyfajta kiváltságnak számít, ha valaki Orbán Viktor propagandájának egyik fő célpontjává válik. Hónapok és évek óta látjuk, hogy ez történik. Ez még tovább erősíti azt, amit mi, mint Európai Néppárt képviselünk. Mi vagyunk Európa pártja, mi vagyunk a jogállamiság pártja, és mi vagyunk Ukrajna támogatásának pártja
– tette hozzá.
Erről az Euronews tudósítása itt tekinthető meg:
Kis-Rigó László máris nyilatkozott.
A rendőrség több gyanús dolgot is észrevett az évek során.
Ennél dögösebbet biztosan nem látsz!
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre