„Megoldotta okosba” az áramtolvaj: ráuszította a kutyáit az elektromos művek embereire

A legrosszabb utat választotta a 28 éves nő.



Megosztás
Szerző: B.P.
Létrehozva: 2025.03.02.
Módosítva: 2025.03.02.
kutyatámadás vádemelés áramlopás

Csattant a bilincs egy 28 éves floridai, Tiffany Perkins csuklóján, akinél áramlopást vizsgált a helyi elektromos művek, a Duke Energy két alkalmazottja. A nő azonban úgy gondolta, „megoldja okosba az ingyen áramot”, és örökre távol tartja otthonától az ellenőröket. Ezért ráuszította a kutyáit a két férfira, majd a kiérkező seriffhelyettesre is.

rendőrség, police, bűnügy, bűnügyi helyszín, sziréna, eltűnt, leugrott, rejtélyes haláleset, tömegverekedés Erzsébetváros
A legrosszabb utat választotta a 28 éves nő (Fotó: unsplash.com)

A nőnél az áramot kikapcsolták, a két kutyáját pedig lefoglalta a Polk Megyei Állatfelügyelet. Ám az igazi büntetés csak ezután vár Tiffany Perkinsre, akivel szemben vádat emeltek többek közt a bűnüldözés elleni súlyos testi sértés, kétrendbeli súlyos testi sértés, erőszakos ellenállás, közüzemi szolgáltatás eltulajdonítása, birtokháborítás és állatkínzás miatt – írja a CrimeOnline.

 









Top hírek





Hírlevél-feliratkozás