
Szúnyogcsípések miatt került mesterséges kómába egy nő
Pokollá vált a nyaralás.
A Fenyves utcában lévő családi házhoz vonultak a tűzoltók.
Tűz ütött ki egy siroki, Fenyves utcai, nagyjából ötven négyzetméteres családi házban - írja a Katasztrófavédelem.
Először a szoba és a konyha lángolt, a tűz később átterjedt a tetőszerkezetre is. A pétervásárai és az egri hivatásos tűzoltók vonultak az esethez. A rajok három vízsugárral oltják a lángokat. A tűz keletkezésekor egy ember tartózkodott az épületben, ő időben, sértetlenül elhagyta a házat.
Pokollá vált a nyaralás.
Már a rendőrség is keresi!
Magyar szívvel érző nagyszerű emberként élt.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.