
Elfajult a vita: borzalom, amit a buszsofőr két utassal tett - Videó
A rendőrség az eset kapcsán nyomozást indított.
Az apuka legszörnyűbb félelme vált valóra. Megkezdődött a versenyfutás az idővel.
Minden rendben volt, aztán egyik pillanatról a másikra valami megváltozott: a kislány arca megbénult. A brit Charliee Sue Salisbury az édesapjával, a 43 éves Danny Salisburyvel volt egy parkban február 9-én. A férfi azonnal észrevette, hogy megváltozott a lánya arca. Danny a csúszda aljánál várakozva észrevette, hogy Charliee arcának bal oldala beesett, majd a gyermek összeesett, és hiába próbált meg felállni.
Danny így idézte fel a pillanatokat, amelyeket szörnyű lehetett szülőként végignézni:
Amint megláttam Charliee-t lefelé jönni a csúszdán, tudtam, hogy valami nincs rendben, nem volt ugyanaz a ragyogás a gyönyörű arcán. Szirénázva vittek minket a kórházba, mert tudtuk, hogy versenyt futunk az idővel. Azonnal tudtam, hogy valami nincs rendben, és amikor beértünk a kórházba, az orvosok megerősítették a legrosszabb félelmemet, hogy agyvérzést kapott, amit egy vérrög okozott.
Charliee-t több órán át műtötték, és még több műtétre lesz szüksége, ugyanis egy fémlemezt illesztenek a koponyájába – írja a The Sun.
Az orvosok szerint három hónapig fog tartani, amíg felépül. Charliee mozgása jelenleg még korlátozott, és a teste bal oldala le van bénulva. Az apa reméli, hogy szeme fénye jobban lesz:
Felismeri az anyukáját és engem is, de nem sokat tud beszélni, csak motyog. Charliee egy kincs, az éneklés és a tánc volt az élete. Az agyvérzése előtti este a konyhában táncolt. Bármit megadnék, hogy most is ugyanezt tegye.
A kislány naponta kap fizioterápiát, és a család bízik benne, hogy teljesen fel tud épülni.
A rendőrség az eset kapcsán nyomozást indított.
Ráadásul mindössze pár kilométerre egymástól...
Több alkalommal is megrontotta a kisfiút a nála háromszor idősebb tanerő.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre