Hajtóvadászatot indított a rendőrség: megölték a Citibank egyik bankfiók vezetőjét

A rendőrség a lakosság segítségét kérte a nyomozásban.



Megosztás
Szerző: N.T.
Létrehozva: 2025.01.21.
Citibank gyilkosság rendőrségi hajtóvadászat

A rendőrség sürgős nyomozást indított, miután a Citibank főnökét holtan találták az otthonában.

Álrendőrök járják Budapestet. Úgy tudjuk még kék villogó is volt az autójukon.
Fotó: Pixabay.com (Képünk illusztráció)

Az angliai rendőrök január 17-én, pénteken, 17:25 körül a délkelet-londoni Woolwichban lévő házhoz mentek, miután aggódtak a 43 éves Marianne Kilonzi jólétéért. Odabent pedig már csak Marianne holttestét találták meg.

A január 18-án, szombaton elvégzett boncolás megerősítette, hogy tompa tárgy okozta trauma miatti fejsérülés okozta a halálát. Az ügyben még nem történt letartóztatás, és arra kérnek mindenkit, aki információval rendelkezik, hogy jelentkezzen a hatóságoknál.

A nyomozást vezető Suzanne Soren főfelügyelő, a speciális bűnügyi osztály nyomozója elmondta:

Ez egy tragikus bűncselekmény, és ebben a hihetetlenül nehéz időszakban gondolataink Marianne szeretteivel és kollégáival vannak. Kapcsolatban állunk a családjával, akiket a szakértő kollégák támogatnak. (…) A nyomozás gyors ütemben halad, és arra kérek mindenkit, aki bármilyen információval rendelkezik, hogy jelentkezzen

– írja a Mirror.

 









Top hírek





Hírlevél-feliratkozás