
8 milliós Rolexszel vonult be a Fővárosi Közgyűlésbe a Tisza Párt képviselője
Sokak szeme fennakadt a luxizáson.
Az M1-es autópálya érintett szakaszát teljes szélességében lezárták.
Nyerges vontató és kisteherautó ütközött össze az M1-es autópálya Budapest felé vezető oldalán, a 91-es kilométerszelvénynél, Ács közelében csütörtök reggel.
A balesethez az ácsi önkormányzati tűzoltókat riasztották, akik egy embert kiemeltek a kistehergépkocsiból, majd áramtalanították azt. Az érintett sztrádaszakaszt teljes szélességében lezárták – közölte a katasztrófavédelem csütörtök reggel, 8 óra előtt pár perccel.
Sokak szeme fennakadt a luxizáson.
A 6 éves kisfiú, aki Noonan-szindrómában szenved, felállt kerekesszékéből és sétált a ballagás színpadán, meghatva ezzel családját és a közönséget.
Silvanna Moreno halálát methemoglobinémiát okozta, amelyet a fogászati műtét során alkalmazott dinitrogén-oxid váltott ki.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre