
Brad Pitt ebben a budapesti étteremben járt
A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA tűzoltók feszítővágó segítségével emelnek ki egy embert a roncsból.
Frontálisan ütközött egy kisteherautó és egy személygépkocsi a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei Biri határában, a Fő út Balkány felé vezető oldalán csütörtök reggel. A nyíradonyi hivatásos és a szakolyi önkormányzati tűzoltók feszítővágó segítségével egy embert kiemelnek a járműből.

Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták – közölte honlapján a katasztrófavédelem csütörtök reggel negyed nyolc előtt pár perccel.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.

Kicsi az ország, de nagy rekordjai vannak.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.