
Mosolygó pszichopata! Fejbe verte baltával barátját a nő, miközben aludt
Mosolygott a rendőrségi fotón a tettes.
Villamos és kocsi ütközött össze az Erzsébet híd budai lábánál
Összeütközött egy autó és egy villamos Budapest első kerületében, a Döbrentei téren - számolt be róla a katasztrófavédelem. Az Erzsébet híd budai lábánál történt balesethez a fővárosi hivatásos tűzoltók vonultak. A villamosról körülbelül száz utas szállt le, a személykocsiban egy ember utazott. A karambol miatt forgalmi akadályra kell számítani a környéken.
Mosolygott a rendőrségi fotón a tettes.
A nő látta saját magát meghalni.
A férfi Budapest belvárosában tűnt fel.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.