
Íme az egyszerű trükk, amivel órákkal tovább bírja a telefonod akksija
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolEz a módszer bearanyozza a napjaidat.
Manapság el sem tudjuk képzelni az életet mobil nélkül. A zsebünkben lapuló okos kis eszköz immáron nem egyszerűen arra alkalmazható, hogy telefonáljunk és SMS-ezzünk vele, hanem ezen keresztül hallgatunk zenét, számolunk vele, fényképezünk, jegyzeteket írunk, és az internet segítségével fontos információkat tudunk megtalálni. Sőt, manapság már ezen vesszük meg a menetjegyet, és ezzel fizetünk a boltokban. Egész nap szükségünk van rá tehát, éppen ezért roppant bosszantó tud lenni, ha lemerül a készülékünk. Most azonban mutatunk egy trükköt, amivel órákra meghosszabbíthatjuk az üzemképességét.

Ha nekünk 12-es, vagy annál fiatalabb iPhone-unk van, akkor van egy jó hírünk! Ezek a készülékek ugyanis képesek fogni az 5G-t, aminek természetesen nagy előnyei vannak: sokkal gyorsabban tudunk netezni, és sokkal nagyobb teljesítményt nyújt. Azt azonban nem árt tudni, hogy az 5G befogására sokkal több energiát használ fel a telefonunk, így tehát ha spórolni szeretnénk az akksival, egyszerűen kikapcsolhatjuk, és megelégedhetünk idősebbik testvérével, a 4G-vel is. Ehhez egyszerűen annyit kell tennünk, hogy a hálózati beállításoknál kikapcsoljuk az 5G-s lehetőséget.

Top hírek

Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.

Brad Pitt ebben a budapesti étteremben járt
A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

Ritka betegség miatt nem tudta feleségét teherbe ejteni a férj. „Azt mondta, ha akarom, elhagyhatom”
A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre