Nem ismerjük őket, így akár a tűzzel is játszhatunk.
Az emberek évtizedek óta kutatják az űrlényeket, azt, hogy egyáltalán valóban léteznek -e. Nos, egy kutató szerint ezzel azonban vigyázni kell, ugyanis ha úgy alakul, akkor a jövőben majd két dolog miatt is tartanunk kell tőlük: fizikai és mérnöki munkáik miatt. Nem ismerjük ugyanis őket, az életüket, azt, hogy mennyire fejlettek. Nem tudhatjuk, milyen berendezéseik vannak.
Simán elképzelhető, egyszer valaki már lenyomozott minket az űrlények közül
– emelte ki Scott McCormack, a Kaliforniai Egyetem professzora.
Bármi, ami jelenleg gyorsabb a fénynél, csak fikció, mivel a mi törtvényeink és fizikáink szerint lehetetlen. Szerintünk a leggyorsabban a fény utazik.
De milyen mérőszondákat használhattak az űrlények? A professzor szerint olyat, ami képes energiát szívni magába, keménységük pedig mint a gyémánté.
Bírniuk kell a behatásokat, olyan anyagra van szükség, ami ellenálló, nem deformálódik és törésálló. De ez mi is lehet? Még egyelőre nem tudjuk rá a választ
– emelte ki, hozzátéve, ha mi küldenénk ilyet, az olyan lenne, mint tűt keresni a szénakazalban, az űrben, ugyanis nem tudhatjuk, ők merre lehetnek – írja a DailyStar.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre