
Balhé Vácon: egyre több az ijesztő alak, nem hiszed el, megint mit műveltek
Vácon már petíció is indult a közbiztonság javítása miatt.
Örök nyugalomra helyezték és elbúcsúztatták Bajkai Istvánt, a Fidesz alapító tagját, országgyűlési képviselőjét hétfőn a pestszentlőrinci temetőben.
A búcsúztatáson részt vett Novák Katalin köztársasági elnök, Orbán Viktor miniszerelnök és felesége, Lévai Anikó, Kövér László, az Országgyűlés elnöke és felesége, Bekk Mária, illetve számos kormánytag, politikus.
Deutsch Tamás, a Fidesz európai parlamenti képviselője búcsúbeszédében úgy fogalmazott: Bajkai István a Fidesz alapítói számára életük legnagyobb kalandjában volt társuk.
Közös kalandunk a felelősségvállalásról és a hűségről szólt, harcostársunk volt és az is marad
– mondta Deutsch Tamás.
Hangsúlyozta:
Bajkai István betegsége közben is mindvégig dolgozott, kötelességtudó, fegyelmezett és pontos ember volt, a megoldások minőségében mérte az időt. Precíz volt politikusként, hűséges a Fideszhez, a kereszténydemokrata eszmékhez, a magyar hazához
– jelentette ki a képviselő.
A búcsúztatást követően az elhunytat szűk családi körben helyezték végső nyugalomra.
Bajkai István 59 éves korában, április 22-én hunyt el.
Vácon már petíció is indult a közbiztonság javítása miatt.
Áttétes mellrákkal küzd, de nem adja fel.
A Főapátság brutális rovarinváziója a CNN-en is szerepel.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.