
„Az orvosok szerint, a lányom sosem fog járni vagy beszélni - most színpadon áll”
Az édesanya elhatározta, hogy másokon is segít.
Feladta magát a Győri Rendőrkapitányságon pénteken az a férfi, akit a szlovákiai magyar vállalkozó meggyilkolása miatt körözött a rendőrség - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) a police.hu oldalon.
A tájékoztatás szerint a 44 éves győri férfit még május 23-án, a szlovák Nemzeti Bűnüldözési Ügynökség (NAKA) és a KR NNI közös budapesti sajtótájékoztatóján szólította fel Jeney Áron rendőr ezredes, hogy minél hamarabb adja fel magát, és tisztázza szerepét a bűncselekményben.
A férfit a rendőrkapitányságon a KR NNI nyomozói bűnügyi őrizetbe vették, és megkezdődött gyanúsítotti kihallgatása.

A NAKA és a KR NNI keddi sajtótájékoztatóján bejelentették, hogy a csicsói vállalkozó meggyilkolása ügyében három szlovák férfit elfogtak, kettőt Szlovákiában, egyet Magyarországon. Negyedik társukat nagy erőkkel keresték.
Május 3-án kapott a rendőrség bejelentést arról, hogy ég egy autó a Veszprém vármegyei Pápateszér és Csót közötti erdős területhez közel. A helyszíni szemle igazolta, hogy a jármű a szlovákiai Csicsóról eltűnt vállalkozó tulajdona. A környéken kutyás kereséssel megtalálták az áldozat megcsonkított, megégetett holttestét, majd a tetoválásai alapján azonosították.

Az édesanya elhatározta, hogy másokon is segít.

A közösségi oldalán tudatta a hírt.

A fiatal nő születésnapját ünnepelte, de tragédiával zárult a buli.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.