
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolPéntektől ismét emelkedni fog a benzin ára, így jobban jár, aki még ma megtankolja az autóját.
Újabb árváltozásra lehet számítani a magyar benzinkutakon – értesült a holtankoljak oldala.

Péntektől bruttó 3 forinttal emelkedik a 95-ös benzin nagykereskedelmi ára. Így a kutakon várhatóan a benzin átlagára bruttó 613 forintba fog kerülni. A gázolaj ára a héten nem változik, így marad az 585 forintos literenkénti ár.

Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.