
„Anya, meg fogok halni?” Elképesztő, mit élt túl a bátor kilencéves
Iszonyú balesetet szenvedett el a kisfiú.
A magyar közutas tele volt tervekkel. József mindössze 41 éves volt.
Végső búcsút vettek Józseftől, aki 41 éves korában, munkavégzés közben hunyt el. Mint ismert, a férfit egy román kamionos gázolta halálra márciusban. Ahogy arról korábban a Metropol is beszámolt: József épp végzett az M43-as autópályán a karbantartással, amikor visszaült a munkagépébe, de egy kamionos – aki elaludhatott a volánnál – letarolta, József pedig azonnal szörnyethalt.
Édesapja még mindig nem tudta feldolgozni a tragédiát. József 5 éve dolgozott a közútkezelőnél, családja, barátai és munkatársai könnyes szemmel kísérték végső útjára. Rengetegen voltak a makói temetőben, hogy búcsút vegyenek Józseftől – tudta meg a Tények.
Iszonyú balesetet szenvedett el a kisfiú.
A fiatal férfi nagy dilemmában találta magát.
A miniszterelnök nyugodtan fut rá a választásokra.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.