
Óriási csattanás hallatszott, felborult egy kisbusz a főúton
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA mentés és a helyszíni szemle idejére a balesettel érintett szakaszon teljes útlezárásra kell számítani.
A baleset az 52-es főút 20-as kilométerénél, Fülöpháza térségében történt. Egyelőre tisztázatlan okból lesodródott az útról, majd fának ütközött és az út melletti árokba borult egy kisbusz nem sokkal dél után. A baleset következtében többen megsérültek – írja a police.hu.

A mentési munkálatok és a helyszíni szemle idejére a balesettel érintett útszakaszon teljes útlezárás van érvényben.
Top hírek


Gyászol a filmes világ: 36 évesen hunyt el a tehetséges színésznő
Hayden Panettiere-t gyászolják szerettei.

Sziklaomlás rázta meg a strandot, méterekre voltak a fürdőzők – VIDEÓ
Vörös porfelhő lepte el a partot az omlás után.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre