
Rakétatámadás érte Donyecket - Egy 11 éves kislány és az édesanyja is meghalt
Sok a sérült, több ember állapota kritikus.
Lassul a forgalom a fővárosba vezető utakon, de máshol baleset is történt kedd reggel.
Az Útinform információi szerint ez a helyzet a hazai utakon:

Baleset történt, az M0-s autóúton Gyál térségében. A 36-os km-nél a sávlezárás miatt több km hosszan araszolnak a járművek.
Az M43-as autópályán az M5-ös autópálya felé vezető oldalon a 11-es km-nél lévő algyői csomópont előtt egy műszaki hibás kamion foglalja el a lassítósáv egy részét, de a lehajtás zavartalan az autópályáról.
Az M86-os autóúton, Szombathely térségében, a város felé vezető oldalon a 83-as km-nél egy személyautó korlátnak ütközött, a külső sávot lezárták.
Az M30-as autópályán, Miskolc elkerülő szakaszán a Sajó-híd javítási munkálatai miatt a Tornyosnémeti felé vezető oldalon a 28-as és a 29-es km között csak a belső sáv járható – írja az utinform.hu.

Sok a sérült, több ember állapota kritikus.

Egy 13 éves fiút őrizetbe vettek a rendőrök.

A vőlegény egy héttel az esküvője után életét vesztette.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.