
Szóvá tette a hangos telefonálást, az életével fizetett érte – Hét gyermek maradt apa nélkül az értelmetlen vita miatt
Egy mindennapos vita tragédiába fulladt.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolHalálra gázolt a villamos egy idős nőt a fővárosban.
Halálra gázolt a villamos egy idős nőt a főváros X. kerületében kedden délelőtt – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A baleset a Kőrösi Csoma Sándor út és a Harmat utca kereszteződésében történt, nem sokkal 11 óra előtt – tartalmazza a közlemény. A balesetben a 78 éves asszony a helyszínen életét vesztette – írták.


Egy mindennapos vita tragédiába fulladt.

Nem bírta elviselni a visszautasítást.

A nyomozók már le is zárták az ügyet.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.