
Milliók gyászolják, elhunyt a világ legkedvesebb bírája
Nyugodjék békében!
Áradás és földcsuszamlás sújtotta hétfőn Peru déli részét, a természeti katasztrófában a helyi hatóságok közlése szerint 15-en meghaltak és 20-an megsérültek.
Az óceán partján fekvő Arequipa tartományban a hétvégi heves esőzések nyomán alakult ki föld- és kőcsuszamlás. A legsúlyosabb a helyzet Nicolás Valcárcel körzetében – közölte Rohel Sánchez tartományi kormányzó.
A térségben 12 ezer embert sújt az áradás, amely tíz házat a földdel tett egyenlővé, és további 310-ben súlyos károkat okozott.

Nyugodjék békében!

A bükkaranyosi fiatalt máig sokan siratják.

A feje tetején kötött ki az autó.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.