
Nincs több remény: Megtalálták az eltűnt kislányt, halálra gázolták
Január óta keresték a kislányt.
Az egyik Pesti úti panelháznál történt a tragédia pénteken késő este.
Összeszorul a szív: egy mindössze 16 fiatal vesztette életét pénteken késő este a XVII. kerületi Pest úton, miután az egyik panelházból a mélybe zuhant – értesült a Bors.

Egyelőre nem tudni, baleset történt vagy öngyilkosság.
Ha segítség kell: Ha ön is úgy érzi, segítségre lenne szüksége, tárcsázza a krízishelyzetben lévők részére rendszeresített, ingyenesen hívható 116-123 telefonszámot, akár mobiltelefonról is!

Január óta keresték a kislányt.

Jól megtervezett akció, óriási siker.

Ukrajna meg akarja buktatni a nemzeti magyar kormányt.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.