
Rendkívül ritka nevű fiút keres a rendőrség
Alighogy megtalálták, újra eltűnt.
Ilyen különös jelenséget még senki sem figyelt meg hazánkban.
Földön túli látvány tárult néhány szerencsés szeme elé, amikor a hétvégén felnézett az égre. Mint arról az Időkép beszámolt, egy holdhaló tűnt fel Magyarország felett.
Azonban nem lehetett mindenhol megfigyelni, csak a fátyolfelhős területeken. Ugyanis a cirrostratus felhők jégkristályainak köszönhetően tud csak létrejönni ez a nem mindennapi látvány.
A szakértők arra is felhívták a figyelmet, hogy nemcsak szép, de jelentéssel bíró eseménynek lehettünk a tanúi. Régen ugyanis a frontok előhírnökének tekintették a holdhalót. Általában melegfront követi ezt a különleges égi jelenséget, így a következő napokban enyhébb időre számíthatunk.
Alighogy megtalálták, újra eltűnt.
Manfred Weber elvárja Ukrajna támogatását Magyar Pétertől.
Teljesen elkeseredett a nő. Úgy érzi, mindenki őt hibáztatja.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre