
Borzalmas, mire képesek ezek a tolvajok! Kisgyerekek sírjaiból lopnak játékokat
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA kilopott játékokat eladják újként az elkövetők.
Elképesztő gaztettekről érkeztek hírek a lengyel Ostrów Wielkopolski városából. Egy édesanya tett feljelentést a rendőrségen, miután már negyedszerre lopták el elhunyt kisfia sírjáról a ráhelyezett műanyag tűzoltóautókat. Kisfia, amíg még élt, imádott játszani a tűzpiros kocsival. Kiderült, hogy nem példa nélküli a sírrablás, egy másik anyuka is arról számolt be a Daily Starnak, hogy „temetői hiénák” kifosztották az ő kislánya végső nyughelyét, és onnan elvitték az ott elhelyezett játékokat.
A lap arról számolt be, hogy a környéken visszatérő probléma, hogy ismeretlen elkövetők lelopkodják a sírkertben elhelyezett emléktárgyakat, virágokat és játékokat, hogy azután értékesítsék azokat. Ezért a Wirtualna Polska cég tanácsot adott a gyászoló rokonoknak:
„Az egyik módja az ilyen esetek elkerülésének az, hogy szándékosan hibát ejtünk a tárgyakon, hogy azokat később ne lehessen újként eladni” – magyarázta a cég. A Facebookon is nagy visszhangot verő „temetői hiénás” posztok alatt azt sürgetik a lengyel lakosok, hogy telepítsenek térfigyelő kamerákat a temetők kertjeibe.
Top hírek


Gyászol a filmes világ: 36 évesen hunyt el a tehetséges színésznő
Hayden Panettiere-t gyászolják szerettei.

Sziklaomlás rázta meg a strandot, méterekre voltak a fürdőzők – VIDEÓ
Vörös porfelhő lepte el a partot az omlás után.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre