Kilökte az erkélyről? Testvérgyilkosság Bécsben

Egy 9 hónapos kisbaba kizuhant egy bécsi erkélyről. Bár egyelőre nincs konkrét bizonyíték, de nagyon úgy tűnik, 11 éves bátyja lökhette a mélybe. A vizsgálat jelenleg is folyik.



Megosztás
Szerző: Metropol
Létrehozva: 2022.09.11.
tragédia

Bécs XXII. kerületében, Donaustadtban egy 11 hónapos kisfiút találtak a családi ház erkélye alatti füves területen. Az esetről a bécsi Kronen Zeitung számolt be. A házban egy család, az anya, az apa és a két testvér, egy 11 éves kisfiú és 9 hónapos kisöccse élt.

A gyerekek szülei egyébként otthon voltak. Az édesanya éppen vacsorát készített a konyhában, a gyerekek pedig a nappaliban voltak. Amikor a 33 éves férj benézett a szobába, már csak a 11 éves gyerek játszott ott egyedül. Azonnal keresni kezdték a babát, akit a kertben az erkély alatt találtak meg. Persze azonnal riasztották a mentőket, ám a kicsi, minden erőfeszítés ellenére, meghalt a kórházban. A rendőrség megkezdte a nyomozást és bármilyen szörnyű is, már gyanúsítottjuk is van, mégpedig a 11 éves testvér személyében.

A rendőrségi jelentés szerint a 11 éves gyerek közelebbről meg nem nevezett neurológiai betegségben szenved. A gyerek jelenleg rokonainál van – közölte Barbara Gass rendőrségi szóvivő.









Top hírek





Hírlevél-feliratkozás