
Nem hallgattak az anyára az orvosok: rákkal küzdött a másfél éves csöppség
Későn derült fény a halálos kórra.
Összeütközött két autó az 51-es főúton Dunavarsány közelében, az útszakaszt teljes szélességében lezárták - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel pénteken reggel.
Azt írták, a két gépkocsi frontálisan karambolozott Dunavarsány és Majosháza közelében, az egyik az oldalára borult. Mindkét járműbe beszorult egy-egy ember, akiket a műszaki mentést végző érdi hivatásos és délegyházi önkéntes tűzoltók szabadítottak ki.

Későn derült fény a halálos kórra.

Igaza lehet az összeesküvés-elméleteknek?

Megható pillanatok kísérték a miskolci gyermekotthonok átadását.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.