
„17 percig halott voltam – hátborzongató felismerés kerített hatalmába a halál pillanatában”
A halál árnyékából tért vissza.
Horvátországi nyaralásból tartott hazafelé a halásztelki család, amelyik szerda este tragikus balesetet szenvedett Balatonszemes közelében.
Az út során a hátsó ülésen utazó 9 éves Bence át szeretett volna ülni egy másik helyre, és miközben átmászott az ülésre, a busz hirtelen defektet kapott. A sofőr elvesztette uralmát a jármű felett, a mikrobusz egy szalagkorlátnak, végül egy betonárokba csapódott. A kisfiú a szélvédőn keresztül kirepült a járműből, és olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy bár két mentőhelikopter is a helyszínre érkezett, nem lehetett rajta segíteni.
– A lányomék már régóta szerettek volna elvinni engem és a férjemet egy közös nyaralásra, ezért is béreltek ki egy mikrobuszt, hogy kényelmesen elférjünk. Fantasztikusan éreztük magunkat, csodálatos napokat töltöttünk együtt – mesélte a nagymama a Borsnak.
– Sosem fogom a borzalmas balesetet elfelejteni – zokogta.
Hogy mit mesélt még a tragikus napról, a Bors pénteki számából kiderül.
A halál árnyékából tért vissza.
Félpályán halad a forgalom az érintett útszakaszon.
Vérfagyasztó felvétel kering az interneten.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.