
Józsefvárosban már Pikó lakása közelében is kristályt árulnak - a drog terjedése és a polgármester passzivitása egyre nagyobb
Nyíltan árulják az utcán a kábítószert a nyolcadik kerületben, a dílerek fényes nappal szolgálják ki a vevőket.
Két család tagjai összeverekedtek Kerepesen: legalább százan „feszültek egymásnak”, és lövések is dördültek – közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság (PMRFK) kedden a police.hu oldalon.
Hárman megsérültek, három embert pedig őrizetbe vettek a rendőrök, miután a két család tagjai összeverekedtek a kerepesi Gyár utcában szombat este – írta a PMRFK.
Miután sikerült szétválasztani az embereket, a rendőrök golyóálló mellényt öltöttek, mivel a lövéseket leadó emberek az egyik ingatlanban rejtőztek el, és többszöri felszólításra sem működtek együtt.
Mivel nem engedelmeskedtek a rendőri felszólításnak, a Terrorelhárítási Központ műveleti egységét kérték a helyszínre, amely elfogta az addig a házban bujkálókat.
A három előállított férfit fegyveresen, csoportosan elkövetett garázdaság bűntettének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vették. Letartóztatásuk indítványozását az ügyészség nem látta indokoltnak, ezért az eljárás további szakaszában szabadlábon védekezhetnek – áll a rendőrségi közleményben.
A helyszíni szemle közben két fegyvert lefoglaltak és fegyverszakértői vizsgálatra továbbítottak. Az elsődleges vélemény szerint gáz-riasztó fegyverekről van szó.
Nyíltan árulják az utcán a kábítószert a nyolcadik kerületben, a dílerek fényes nappal szolgálják ki a vevőket.
Jöjjenek a felkavaró történet részletei!
Három hegymászó meghalt, egy pedig súlyosan megsérült Washington államban, amikor egy hibás horgony miatt lezuhantak.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre