
„Magyarországon megbecsüljük az édesanyákat!” – örömhírrel jelentkezett Zsigó Róbert – Videó!
Ahogy azt 2020 januárjától a kormány bevezette, személyi jövedelemadó-mentességet élvezhetnek a négy vagy több gyermeket nevelő anyák. A rengeteg munkavállalót érintő kedvezményről beszélt az államtitkár.
„A dolgozó, legalább négy gyermeket nevelő édesanyák a jövőben is mentesülnek a személyi jövedelemadó megfizetése alól. Magyarországon megbecsüljük az édesanyákat!” - írta Zsigó Róbert a Facebook-oldalára feltöltött videójához.
Mint azt elmondta, ebben a világon egyedülálló kedvezményben a bevezetése óta majdnem 50 ezer édesanya részesült, 2021 szeptemberéig 36 milliárd forint összegben.
Top hírek


Nem fogod elhinni hol járt Orbán Viktor - Fotó

Rendőrök sem hittek a szemüknek, 500 tő nőtt a díler hétvégi házában
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre