
Megrázó tragédia: Csupán tíz perccel késték le fiuk utolsó pillanatait a szülők
Tragikus balesetben vesztette életét.
A Dózsa György úti tragédia miatt börtönbüntetését töltő férfi nem halt meg, egy félreértés miatt hihették ezt sokan. Azonban komoly bajban volt.
Mint arról korábban beszámoltunk, kedden késő este, egy azóta már törölt Facebook-bejegyzésben röppent fel a hír, hogy M. Richárd elhunyt.
Most kiderült, hogy a hír nem igaz, a Blikk elérte volt élettársát, aki tisztázta a korábbi híreket. A Dózsa György úti tragédia egyik okozója, M. Richárd életben van, bár valóban veszélyben volt az élete: sztrókot kapott.
A férfi a Szombathelyi Büntetés-végrehajtási Intézetben tölti 3 és fél éves jogerős büntetését. Napokkal ezelőtt rosszul lett. Volt élettársa megerősítette: M. Richárd a szombathelyi börtönből a Büntetés-végrehajtás Egészségügyi Központjába került, Berettyóújfalura. A Blikk információi szerint már jobban van.
M. Richárd karácsonykor lett rosszul, azonnal mentőt hívtak hozzá és súlyos állapotban szállították el. A halálhíréhez vezető félreértést az okozhatta, hogy kedden halottszállítót láttak kijönni a szombathelyi börtön területéről, pedig az elítéltet már napokkal ezelőtt elszállították Szombathelyről.
Tragikus balesetben vesztette életét.
Nicolas Aujula baljós előrejelzést tett az idei évre.
Egy magyar férfit arra kényszerítettek, álljon be az ukrán seregbe.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.