
Otthagyta a tanári állást, hogy vetkőzhessen: "Egy filmmel annyit fogok keresni, mint tanárként egy év alatt"
Újabb mérföldkőhöz érkezett a tanárból lett felnőttfilmes.
Az elkelt darab egyike a világban fellelhető összesen 70 darab Apple–1 számítógépnek.
Szenzációs, több mint 160 millió forintos áron (373 000 GBP) kelt el egy még működő Apple alapgép. Az eddig éveken át garázsban porosodó úttörő gép különlegessége, hogy egyike annak a 200 darabnak, amelyet 1976-ban tervezett Steve Jobs, az Apple alapítója és munkatársa Steve Wozniak. Ma még körülbelül 70 Apple–1 számítógép lelhető fel a világban. Ezek közül a most eladott annak a hatnak az egyike, amelyet speciális fadobozzal láttak el. A gép eredetileg a kaliforniai Chaffey College elektronikai professzoráé volt.
Újabb mérföldkőhöz érkezett a tanárból lett felnőttfilmes.
Hogyan lehetne élhetőbb a főváros közlekedése?
Látványos flashmobot tartottak a Keleti pályaudvarnál.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.