
Ehető virágos fatörzstortácska növényi alapanyagokból, lisztmentesen - recept
Ezt kapta ajándékként Enyedi Ildikó.
Baleset történt a Bécsi úton a Szent Margit Kórháznál csütörtökön késő délután, ezért a 17-es, a 19-es és a 41-es villamos helyett pótlóbusz közlekedik a Bécsi út/Vörösvári út és a Katinyi mártírok parkja között - közölte közösségi oldalán a Budapesti Közlekedési Központ.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság honlapján azt közölte: villamos és személyautó karambolozott Budapest III. kerületében, a Bécsi úton. A baleset a Reménység utcánál történt.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság arról tájékoztatta az MTI-t, hogy a balesetben egy ember megsérült.

Ezt kapta ajándékként Enyedi Ildikó.

Szentkirályi Alexandra a közösségi oldalán közölte a részleteket.

Nem akárhol járt a miniszterelnök!
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.