
Drogtúladagolás: meztelenül lökte ki a nőt az ablakon
Bűnösnek vallotta magát a vádlott.
A férfi csak a sofőr segítségére akart sietni , de ha tudja, hogy utána mi történik vele, minden bizonnyal kétszer is meggondolja, hogy vállalja-e a hős szerepét. Budapesti Rendőr-főkapitányság 2021. 11. 01., h - 08:30 A kőbányai rendőrök kérik, jelentkezzen, aki felismeri a felvételen látható férfit.

Bűnösnek vallotta magát a vádlott.

Megdöbbentő történet. Befalazták az eltűnt nőt.

Már 54 darabra bővült a gyűjteménye.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.