
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolMindenki a maximális nyugdíjprémiumot kapja. Akik bankszámlára igényelték, már múlt héten megkapták, a postások pedig a héten már kézbesítik személyesen.
Az elkövetkező napokban szállítja ki a Magyar Posta az emelt nyugdíjat és nyugdíjprémiumot annak a minden második nyugdíjasnak, akik postán kérik a havi ellátmányukat. Azok ugyanis, akik bankszámlára kérték, már pénteken hozzájutottak az összeghez.

A nyugdíjban és a kéttucatnyi egyéb jogosító ellátásban részesülő két és fél millió ember mindegyike megkapja a nyugdíjprémium törvényi maximumát, azaz 80 ezer forintot. Azok sem maradnak ki, akiknek 80 ezer forintnál is kevesebb a havi nyugdíjuk. Ők egyszeri juttatást kapnak, és ugyancsak 80 ezer forintot vehetnek át a postástól. A nyugdíjprémium összesen 200 milliárd forintos nagyságrendű kiadás Magyarország költségvetése számára, amely 146 milliárd forinttal több, mint az idei eredetileg előirányzott összeg. A nyugdíjasok februárban ismét komoly pluszjuttatásra számíthatnak: akkor folyósítják majd a 13. havi teljes nyugdíjakat.

Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.