
Bokszzsákot karácsonyra? Orbán Viktor megígérte...
Vendégségben járt a miniszterelnök.
Soha nem engedik ki a börtönből vélhetően Balogh Lajost. A négy nő meggyilkolása miatt életfogytig tartó szabadságvesztését töltő bűnöző exkluzív interjút adott a Borsnak.
„Soha nem voltam az öngyilkosság híve. Nekem nem olyan a természetem, hogy eldobjam az életemet, de 10 évvel ezelőtt megfogalmazódott bennem, hogy két esetben fordulnék magam ellen, de most egyik sem áll fenn” – mondta a gyilkos a Borsnak.
Hogy még mikről beszélt Balogh Lajos, az a Bors csütörtöki számából kiderül.

Vendégségben járt a miniszterelnök.

A kétéves Balázska műszívvel várja a karácsonyt.

Feltornázták a sci-fik az elvárásainkat?
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.