
Megkapta, amiért jött! – mondta a nő, aki megkéselt egy vevőt a boltban
Elszabadult a pokol az üzletben.
Lesodródott az útról, majd felborult egy személygépkocsi a Tolna megyei Faddról Dunaszentgyörgy felé vezető úton, a jármű sofőre és utasa a helyszínen meghalt - közölte honlapján a rendőrség. szerdán
Komlósiné Kiss Anett, a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-nek elmondta, a gerjeni elágazó közelében történt balesetben egy 43 éves szekszárdi nő és 16 éves lánya vesztette életét.
A lány nem használta a biztonsági övet, és kizuhant az autóból - tette hozzá.
A rendőrök a helyszínelés idejére teljes szélességében lezárták az 5112-es út érintett szakaszát, amelyet a közlekedők a 6-os út felé kerülhetnek el.

Elszabadult a pokol az üzletben.

A gázoláshoz rohantak a mentők is.

Frászt kaptak az emberek.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.