
Nem hallgattak az orvosok Benjaminra, szorongásnak vélték a tüneteit: agydaganattal diagnosztizálták a 25 évest
A fiatal férfi ugyan már egy műtéten átesett, még vár rá egy másik.
Egyelőre még vizsgálják a péntek este történt eset körülményeit, A helyszínen a tűzoltók és a mentők együtt végezték a mentést, amiről videófelvétel is készült.
Tizenöt métert zuhanva szakadékba esett egy fiatal férfi Budán, a kecskehegyi kőfejtőnél pénteken este – írja az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság Facebook-oldala.
A szerencsétlenül járt személyhez a fővárosi tűzoltók siettek. Hordágyra fektették, majd felhozták a szakadékból és átadták a mentőknek.
A fiatal férfi ugyan már egy műtéten átesett, még vár rá egy másik.
A végéhez közeledik a nagysikerű showműsor.
Ne higgyük, hogy ők egy magyar párt! Ők egy brüsszeli párt, ez egyértelmű.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre