
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Metropol9 posztot tett ki magáról a kampányoló főpolgármester, miközben a vezetése alatt szinte Armageddon uralkodott a fővárosban, fél napra teljesen leállt a közlekedés.
A főváros vezetése nem foglalkozott azzal, hogy fél napra leállt Budapest közlekedése szerdán a 4-6-os kiesése miatt a dugók sújtotta városban. A dühös budapestiek anyáztak, kínjukban már röhögtek és mémeket gyártottak, mert kiderült: mindenről a homok tehet...
Eközben Karácsony Gergely aktívan posztolgatott magáról Facebook-oldalán. Azt gondolnánk, hogy a közlekedésről, hiszen mégiscsak bedőlt az általa vezetett főváros az első nagyobb eső hatására, és ilyenkor egy jó városvezető a megoldáson dolgozik, igyekszik mindenkit megnyugtatni, és keresi a felelősöket. Karácsony viszont nem ezt tette, csak a saját kampányán rugózott szakadatlan.
Szerencsére az internetezők sem hagyták szó nélkül a homokos galibát, és azonnal elindult a „mémcunami”.

Amennyiben kíváncsi vagy, hogy milyen mémek születtek és hogyan reagáltak minderre a budapestiek, akkor keresd a pénteki lapszámunkat értékesítőinknél, vagy látogass vissza a www.metropol.hu oldalra.

Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.