
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolHolttestet találtak egy kigyulladt társasházi lakásában Budapest II. kerületében, a Tapolcsányi utcában.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság a Metropolhoz eljuttatott közleményében azt írták, hogy szerda délelőtt tíz óra körül érkezett a jelzés, hogy tűz van egy társasház egyik emeleti lakásában.
A hálószobában öt négyzetméteren az ágy és a környezete égett. A tűzoltók eloltották az égő szobát, amelynek padlóján egy holttestet találtak.
A tűz okát még vizsgálják – írták.


Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.