
Kocsis Máté: rendkívül komplexusosnak kell lenni ahhoz, hogy lőfegyverrel menj a sajátjaid közé
A Fidesz frakcióvezetője a tiszás fegyverbotrányra reagált.
Jó pár napig még marad a nyárias időjárás, de a napozni vágyók nem biztos, hogy örülni fognak az előrejelzésnek.
A hétvégén ugyan akár 30 fokra is felkúszhat a hőmérő higanyszála, sajnos az esernyőre is szükség lehet.
A Köpönyeg előrejelzése szerint szombaton továbbra is csak kevés fátyolfelhő jelenhet meg a többórás napsütés mellett, illetve estefelé a nyugati határszélen gomolyfelhős lehet az ég, de csapadék itt sem fordul elő. Kiváló időnk lesz 24–30 fokos maximummal, tehát bátran tervezhetünk kinti programot.
A hét utolsó napján marad a napos, gyengén felhős idő. Esetleg nyugaton fordulhat elő néhol zápor. A szél északira fordul, de csak néhol élénkülhet meg. 25–30 fok közé erősödik a nappali felmelegedés.
A Fidesz frakcióvezetője a tiszás fegyverbotrányra reagált.
Szerinte szükség van a vitákra, de normális stílusban.
Ferencz Orsolya: Balázs András azonnal távozzon a közéletből! Az erőszak nem vicc!
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.