
Így van most Soma, akinek a testén 25 ezer volt futott át –élet és halál között lebegett a fiú
Balesete után most Soma szeretne másokon segíteni.
A 28 éves férfiánál az vágta ki a biztosítékot, hogy az ügyintéző nem tudott annyi pénzt adni neki, amennyit kért, mert nem volt rá fedezet a számláján.
Az ügyintéző nem tudta odaadni a kért összeget a fiatalembernek, mert nem volt annyi pénz a számláján. Már akkor nagyon ideges volt, és követelőzni kezdett, de akkor még távozott. Délután azonban visszatért a VII. kerületi bankfiókba és azt ordibálta: „Felrobbantom a bankot!” - tudhatjuk meg a TV2 Tények adásából.
Az egyik biztonsági őr értesítette a rendőrséget, akik meg is érkeztek a helyszínre és elfogták az őrjöngő férfit és le is tartóztatták. A felbőszült fiatalember akár több év börtönbüntetést is kaphat meggondolatlan hevességéért.

Balesete után most Soma szeretne másokon segíteni.

Április 8-án ünnepeljük a roma kultúra napját.

„Ha nem lett volna az autóbaleset, nem tudnám...”
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.