
Karácsonyi autók lepték el Szolnok utcáit – fényárban úszott a varázs Trabant
Fénykaraván haladt át Szolnokon.
Minden idők leghíresebb gengszterének pisztolyát árverésre bocsátják megközelítőleg 45 millió forintnak megfelelő dollárért.
A San Franciscó-i aukción megvásárolható lesz a Sebhelyesarcú gyűrűje, ágya, gyermekének írott levelei és egy utólagosan színezett fénykép, melyen a gengszter kisfiával látható.
Al Capone „Édesemnek” hívta 45-ös pisztolyát.


Fénykaraván haladt át Szolnokon.

Íme egy jóféle császárhúsos lencse Hack Barnitól, otthonra.

A sofőr a megbánás legapróbb jelét sem mutatta.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.