
Ma az özvegyek, szegények és árvák védőszentjére emlékezünk - mutatjuk ki volt Ő!
A csodaszép hercegnőt 1235-ben avatták szentté.
Hat kilométeres torlódás alakult ki Bagnál az M3-as autópályán a főváros felé, baleset miatt hétfő reggel - közölte az Útinform honlapján.
A belső és a külső sávot lezárták, a leállósávon araszol a forgalom. Az Útinform az ajánlja, hogy a 3-as úton kerüljék el a baleset helyszínét a sofőrök.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság közleménye szerint a személyautó és két kistehergépkocsi karambolozott az autópályán.
A csodaszép hercegnőt 1235-ben avatták szentté.
Hétfőn még hőség lesz, de fokozatosan lehűl az időjárás.
Az állatkínzásról készült felvétel mindenkit sokkolt.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.