
Eszméletlen, autóba zárt férfit találtak a zuglói patakparton - anyósülésen hevert
Az anyósülésen hevert az eszméletlen férfi.
„Mit, miért tesz a kormány?„ címmel tart Kormányinfót csütörtökön Gulyás Gergely és Szentkirályi Alexandra.
Továbbra is felfutó ágban van a koronavírus-járvány 3. hulláma. A járvány megfékezésére céljából különböző korlátozásokat vezetett be a magyar kormány, amelynek fejleményeiről Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter és Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő sajtótájékoztatón számol be.
Folyamatosan zajlik az oltás, már 1 747 519 fő a beoltottak száma, ebből 524 604 fő már a második oltását is megkapta.

Az anyósülésen hevert az eszméletlen férfi.

Fontos tárgyalásra került sor a Katzenbach gyilkosság ügyében.

Kórházba került, de az életét már nem tudták megmenteni.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.