Megállt az idő Rákospalotán

Retro rágóreklám és a Hungária kiskenguru is évtizedek óta árválkodnak a kirakatban.



Megosztás
Szerző: Metropol
Létrehozva: 2020.11.07.
XV. kerület rendszerváltás

Valódi időutazásban lehet nap mint nap része a XV. kerületi Beller Imre utca lakóinak. Az út végén található romos bolt ugyanis még a rendszerváltás körüli időket idézi.

Fotó: Metropol/Nagy Zoltán

Az üzlet hosszú évek óta üresen áll a kertváros peremén, ám az eltelt évtizedek során a környékbeliek szívéhez nőtt.

Fotó: Metropol/Nagy Zoltán

A helyiek szerint egyelőre nem sikerült új tulajdonost találni az épületnek, de főleg az idősebb lakókban kedves emlékeket ébresztenek a retro rágógumi-plakátok vagy a Hungária Biztosító kiskenguruja.

Fotó: Metropol/Nagy Zoltán

 









Top hírek





Hírlevél-feliratkozás

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.