
Megszólalt a pilóta: hatalmas UFO-t látott - fényképes bizonyítéka is van
Sokan most is megpróbálták cáfolni ennek a hitelességét.
A férfi csak ölbe akarta kapni a kutyát, ám az eb mancsa elakadt, és máris eldördült a lövés.
Abszurd történet miatt hajtott kórházba egy dallasi férfi: saját kutyája lőtte lábon, mikor ölbe akarta venni az állatot. Az orvosok szerint a férfinak szerencséje volt, a sérülése akár halálos is lehetett volna, ha a golyó kicsit arrébb találja el - írja a Daily Mirror.
A férfi elmesélése szerint a baleset úgy történt, hogy lehajolt a kutyájáért, mert fel akarta emelni kiskedvencét. Azonban az állat mancsa elakadt az övére akasztott pisztoly ravaszában, és mivel a fegyver ki volt biztosítva, a kutya véletlenül lőtt is vele - egyenesen a gazdája lábába. Szerencsére a sérülés nem volt túl súlyos, a férfi maga tudott bevezetni a kórházba. A rendőrség pedig külön felhívta a fegyvertartók figyelmét arra, hogy sose hagyják kibiztosítva a pisztolyukat.
Sokan most is megpróbálták cáfolni ennek a hitelességét.
Mutatjuk a milliárdokat érő számokat!
Az idei anyák napja különleges lesz.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre