
8 ártatlan halt meg egy bankrablás közben – Ma van a mészárlás évfordulója
23 éve történt a móri bankrablás.
Aljas módon, segítségnyújtás helyett kikapták a telefont a földön haldokló nő kezéből.
Az amerikai St. Loius városának egyik térfigyelő kamerája felkavaró képsorokat rögzített. Egy járókelő ahelyett, hogy segítene a járdán épp eszméletlenül fekvő nőnek, inkább fogja magát és kikapja a kezéből a telefonját, majd autójával a lehető leggyorsabban elhagyja a helyszínt.
A hírek szerint a 64 éves nő éppen futott, amikor rosszul lett és összeesett. A felvételen jól látni, hogy a férfi körül járja a bajbajutott, sőt többször is körülnézz, ám segítségnyújtás helyett, meglopja.
Bár az asszonyt később kórházba szállították, pár órán belül életét vesztette. Halálát szívroham okozta. A telefontolvajt egyelőre a rendőrség keresi.
23 éve történt a móri bankrablás.
A férfi édesanyja fedezte fel, hogy valaki betört hozzájuk.
A legjobb barátnők egymás kezét szorítva haltak meg.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre