
„A babám három napja nem nyitotta ki a szemét: a szülésznők azt mondták, normális, ám a végső diagnózis lesújtó volt”
Az anya aggodalmai sokáig süket fülekre találtak.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolFelfegyverkezve elkövetett garázdaság miatt keresnek a rendőrök öt fiatalembert.
Az eddigi információk szerint október 9-én késő este egy férfi a VIII. kerületben, a Rákóczi téri metró aluljáró közelében szóváltásba keveredett egy öt fős fiatal társasággal, amely során az egyik fiatal a férfit ököllel többször megütötte, majd egy késsel a mellkasán és a combján is megsebezte.
Ezután a fiatal társaság a helyszínről elszaladt és felszálltak a 4-es 6-os villamosra.
A férfi könnyű sérüléseit a kiérkező mentők a helyszínen ellátták - írják a Police.hu oldalán.

Az anya aggodalmai sokáig süket fülekre találtak.

Szörnyű baleset történt.

Cunamihullám emelkedett ki a vízből.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.