Athos Salomé szerint üzenni akarnak nekünk a jövőből a portréval.
Ahogy arról korábban a lapunk is beszámolt, nemrég ünnepelte Anglia III. Károly király trónra lépésének első évfordulóját. Az alkalomból adódóan egy kortárs művész egy hatalmas festménnyel kedveskedett az uralkodónak, amely nem várt hullámokat vert a királyi család rajongói között. A festményen ugyanis egy vérvörös háttér előtt áll a király, és meglehetősen ijesztő színben tünteti fel az uralkodót.
A festményt nem hagyta szó nélkül Athos Salomé sem, akit az élő Nostradamusként emlegetnek, ugyanis jóslatai és látnoki képességei már többszörösen bebizonyosodtak. A médium három rettenetes dolgot vélt felfedezni a képen megbújva.
Károly trónra lépése óta találgatások és összeesküvés-elméletek szegélyezik az uralkodását, és a mögötte rejlő okokat. A királyról nemrég elkészült művészi alkotás is hozzájárult, hogy ezek a spekulációk igazolást nyerjenek finom utalásokkal és szimbolikus képekkel
– kezdte beszámolóját Athos a DailyStarnak.
A háttéren látható bonyolult minták a világban tapasztalható káoszt jelképezik, amelyet III. Károly akar az irányítása alá vonni
– mondta el a Salomé. Állítása szerint a háttér szimbolizálja a zűrzavart, amelyet azért szerveznek, hogy kikövezzék az utat egy új világ felé, amelyet a Brit Monarchia irányít.
Salomé szemében a pillangó jelenléte a titokzatos mozgósítást jelenti.
Azt suttogják, hogy ez az átalakulás a legmodernebb megfigyelési technológiák bevetésével, és pszichológiai manipulációval járhat. A pillangó a társadalom átalakulását jelképezheti egy olyan világban, ahol a megfigyelés az első, ahol szűkös a magánélet, és a tekintélyelvűség abszolút.
Károly nyugodt a képen, a testtartásával együtt azt üzeni, hogy titkos csoportokban, és hagyományokban vesz részt. A képen úgy néz ki Károly, mint aki egy kör tagja, akik rejtett tudással és képességekkel rendelkezik. Az arckifejezése azt a bölcsességet és nyugalmat tükrözi, amely tudatában van a színfalak mögött zajló dogoknak.
Emellett elárulta Athos Salomé azt is, hogy véleménye szerint a mű dekódolása azt üzeni, hogy a „brit monarchia ezúttal politikai és technológiai stratégiákkal, és nem pedig katonai erővel kívánja megszerezni a befolyását a világban.”
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre