
Ez volt Zámbó Jimmy édesanyjának utolsó kívánsága
Anna nénitől december 9-én vesznek majd végső búcsút.
Zámbó Jimmy édesanyja, Anna néni november 30-án hunyt el tragikus hirtelenséggel, 96 éves korában. A család megosztotta, hogy nem a csepeli temetőben helyezik örök nyugalomra a Király anyukáját, ahol imádott fia is nyugszik, hanem Cinkotán, ugyanis Anna néninek volt egy különleges kívánsága, írja a Bors.
A temetése kapcsán egyetlen vágya volt mindig, hogy Cinkotán, a családi kriptában, az édesapánk mellett legyen eltemetve. Amikor kiment hozzá a temetőbe, mindig azt mondta: „Drága virágom, jövök hozzád!” Ezt a kérését tiszteletben tartjuk, ahogy azt is, hogy az egyházi énekek mellett a testvérem, Jimmy legszebb lírai dalai szólnak majd a temetésén
– osztotta meg Zámbó Árpi, aki azt is hozzátette, hogy a december 9-én délután 14 órakor tartandó szertartásra minden Jimmy-rajongót is szeretettel várnak.


Top hírek

Különleges videóban jelentette be születendő gyermeke nevét a magyar sztárpár
Ilyet még nem láttunk!

Elképesztő, mit mondott az Exatlonról Lencse Laci
Lencse Laci szeretné, ha gyermekei büszkék lennének rá az exatlonos teljesítménye miatt.

Ezért olyan pótolhatatlan David Attenborough
Nem rég töltötte be 100. életévét a természetfilmes.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre