
Mellbedobással szurkol Salma Hayek – Micsoda fotók!
A dögös színésznő Európában nyaral.
Az állatvédelem elkötelezett tagja a közösségi oldalán osztotta meg a hírt.
Molnár Anikó hétfőn változtatta át a kapcsolati státuszát a Facebook-oldalán, ahol megjelölte, hogy kapcsolatban van. Az örömhírt rengetegen lájkolták, sokan pedig gratuláltak is a hírességnek.
„Teljesen civil ember, nem szeretne az újságban szerepelni, és én is szeretnék vigyázni erre a kapcsolatra. Sokszor megégettem már magam, ezért megtartjuk magunknak a boldogságunkat” – nyilatkozta a Blikknek Anikó, aki a külvilág számára is egyértelművé tette, megtalálta azt a férfit, akiben társára lelt. „Még friss a dolog, a Facebookon többek között azért tettem közzé, hogy kapcsolatban vagyok, hogy más férfiaktól ne kapjak több üzenetet” – magyarázta Molnár Anikó.
A dögös színésznő Európában nyaral.
Ismét alkotott a színész!
Mi ez, ha nem stigma?
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.