
Kórházba került a csinos magyar tévés
Közösségi oldalán tájékoztatta rajongóit Czippán Anett.
Gyerekkori barát osztott meg pár érdekességet Vilmos herceg feleségéről.
Katie Nicholl, aki a királyi családról írt már több könyvet is, elárulta, hogy Katalin hercegné az egyetemi évek alatt nem volt az a nagyon randizós típus.
Most Katalin egyik gyerekkori barátja beszélt arról, hogy a hercegné nagyon komolyan vette ezt a témát, mert a hercegné egy különleges személlyel akarta megélni az első együttlétet – írja a Joy.hu.
Közösségi oldalán tájékoztatta rajongóit Czippán Anett.
A rádiós műsorvezető megható vallomást tett közzé.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.